Klamry na paznokcie

Klamry na wrastające paznokcie

Czy twój palec u stopy jest czerwony i spuchnięty jak balon? Z każdym krokiem przeszywa Cię ból, nie możesz grać w piłkę, tańczyć, a nawet chodzić?
Być może twój paznokieć kilka razy zrywano chirurgicznie, stosowałeś już różne specyfiki, moczyłeś nogi w szarym mydle, zmieniłeś sposób obcinania, a problem wciąż powraca?
Nie musisz już dłużej cierpieć! Oto nowoczesne rozwiązanie – BEZBOLESNE I SZYBKIE – BEZ INTERWENCJI CHIRURGICZNEJ!

 

s2Czy wiesz, że wrastające paznokcie to dolegliwość, która dotyka przynajmniej raz w życiu jedną osobę w każdej rodzinie? To powszechny i bolesny problem.
Źle leczony kończy się, niestety, bolesnym zabiegiem chirurgicznym, który wiąże się z drastycznym zerwaniem paznokcia. To bolesna, przestarzała i nieskuteczna metoda*

Czy to minie?
Każdy miesiąc zwlekania z wizytą podologiczną przedłuża twoją terapię o kolejny miesiąc, co zwiększa nie tylko ból, ale także koszty terapii. Czekanie powoduje coraz większe zmiany w obrębie palca, czyli proces chorobowy pogłębia się. Ryzykujesz coraz bardziej. Narażasz się na zakażenie całego palca, a nawet stopy. W takich przypadkach chirurg będzie zmuszony usunąć coś więcej niż tylko twojego paznokcia… Dodatkowo dojdzie antybiotykoterapia oraz zwolnienie lekarskie z pracy lub szkoły. U osób z obniżoną odpornością taka dolegliwość może być przyczyną sepsy. Możesz tego uniknąć!

CZY MOŻNA POZBYĆ SIĘ WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI BEZ INTERWENCJI CHIRURGICZNEJ?

Tak, można zlikwidować problem wrastających paznokci BEZBOLEŚNIE u podologa, bez interwencji chirurgicznej, bez rezygnowania z normalnego trybu życia.

Nie musisz dłużej cierpieć. Już W TRAKCIE PIERWSZEJ WIZYTY POZBĘDZIESZ SIĘ BÓLU I NATYCHMIAST ODZYSKASZ PRZYJEMNOŚĆ Z CHODZENIA!

UDAJ SIĘ JUŻ DZIŚ NA WIZYTĘ DO DOŚWIADCZONEGO PODOLOGA

 

 W trakcie wizyty u mnie:
  • powiem Ci co jest przyczyną twojego problemu z paznokciami
  • bezboleśnie wykonam zabieg podologiczny
  • podzielę się z Tobą sekretem – co zrobić, aby ten problem już nigdy nie powrócił

Zapraszam Sylwia Nowicka

Poznaj opinie wyleczonych pacjentów

„Jestem pod wrażeniem! Męczyłem się z wrastającymi paznokciami praktycznie 15 lat. Gdybym wcześniej wiedział, że po jednej wizycie przestanie mnie boleć palec, to już dawno temu bym to zrobił. Dziękuję!”
Edward z Milicza

„Przez wrastające paznokcie w pewnym momencie zrezygnowałem z gry w piłkę nożną, która jest moim całym życiem. Dzięki kilku zabiegom u Pani podolog mogę znowu grać z pełnym zaangażowaniem i cieszyć się sportem.”
Damian z Wrocławia

„Jestem zawodową tancerką i nauczycielką tańca jednocześnie. Kiedy zaczęły mi wrastać paznokcie myślałam, że czeka mnie już tylko zerwanie paznokcia. Bardzo się tego bałam! Otrzymałam namiar od mojej kosmetyczki do podologa. Jeszcze przez miesiąc ociągałam się z wizytą, bo obawiałam się bólu. To było zupełnie niepotrzebne. Zakładanie klamer przebiegło bezboleśnie. Minęło 5 lat od zabiegu a ja zdobywam kolejne medale na turniejach z uśmiechem na twarzy. Dziękuję  :)
Ewelina z Wałbrzycha

CO ZROBIĆ, ABY POZBYĆ SIĘ WRASTAJĄCYCH PAZNOKCI?

 

zadowolenie

 

 

 

 

 

 

REJESTRACJA
od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00
tel+48 889 532 340